לבוש היה היבט של החוויה האנושית מאז הימים הקדומים ביותר. מהעור ועד הצדף, ועד לקישוטי שיער ושיניים – בגדים ממלאים תפקיד חיוני בשמירה על אנושיותנו. https://tessa-murphy.com/feeds/projinspearfor1971.php

הקבלה של עירום באמנות ובמיניות בתוך מערכות יחסים בריאות היא חלק הכרחי משוויון.

עירום הוא אחד ההיבטים האינטימיים ביותר של הבעה ואינדיבידואליות שכן הוא חושף את מה שבדרך כלל נשמר מוסתר: הגוף והבריאות שלנו. המטרה להצגת צורתו העירומה היא להתבונן פנימה אל היופי שלנו, את עצמנו. זה לא קיים כדי להציע עוררות מינית או לשרת איזה אידיאל יוהרה כמו בגדים. הצורה הטבעית רצויה דווקא משום שהיא אומרת באופן לא מתנצל שיופי יכול להתקיים בכל הצורות; זכר, נקבה, שמן, רזה, נמוך, גבוה – כל הגופים יפים!

בספר, תמונות עירום מיוצגות בין מה שלא נמצא במצלמה וחלק ממסורת ארוכה של ייצוג הגוף

הספר מתאר את 8 התמונות הללו כמכילות יחס ויזואלי מכוון לפיסול. הפסלים מתארים רעיון אחד בלבד, בעוד שהתמונה יכולה להיות שוכבת על הרצפה עבור תפאורות מגוונות המרכיבות תצלומים. במקום תנוחות הגוף העירום המבוימות הללו, הספר הזה מנסה להתייחס לאופן שבו כל דמות חוקרת את החושניות שלה על ידי צילום תמונות לעצמה. טיעון זה מניח שטיפול עצמי פיזי היה היבט מכונן נוסף של תרבות הגברים ההומואים.

הסקסואליזציה של נשים בתקשורת היא דומיננטית מדי, ויש להשוות אותה עם החירויות שלקחו נשים לאורך ההיסטוריה.

עלינו לחשוב בביקורתיות על האופן שבו אנו מייצרים את גופן של נשים בתקשורת, מכיוון שהיא פוגעת בסופו של דבר הן בגברים והן בנשים בדרכים שונות על ידי מיקום גברים כסובייקטים ואת מקבילותיהן נשיות כאובייקטים. היא עושה זאת על ידי אכיפת סטנדרטים לגבי מה שמהווה “גוף מושלם”, אשר יכול להוביל לאחר מכן לבושה בגוף, להפרעות אכילה ולהתנהגות משפילה כלפי אלו שאינם עומדים בקריטריונים הללו.

אסור להפיץ תמונות אינטימיות מבלי לקבל הסכמה לכך: תמונות עירום שלך לעולם לא צריכות להגיע לרשתות החברתיות. זה לא רק לא חוקי אלא גם להט”בים המתנגדים לאובייקט, שעשויים לחלוק מראה או עבודה דומים עם מישהו מפורסם/אישיות ציבורית שתמונות העירום שלהם דולפות – פוליטיקאים, כוכבי קולנוע, ספורטאים מקצועיים – העבריינים מתמודדים לעתים קרובות עם אישומים פליליים על חדירה זו לפרטיות.